:::: MENU ::::

O firmie

Serwis i naprawa komputerów, laptopów i monitorów – Gdańsk

Serwis komputerowy ALT-TAB ulica Gdyńska 1/2 Gdańsk – Żabianka

Posiadając kilkuletnie doświadczenie mamy możliwość zaoferować wysoki poziom usług, szeroki wybór towarów i szybki czas realizacji zamówienia. Specjalizujemy się w obsłudze klienta indywidualnego, ale także współpracujemy z wieloma firmami na ternie Gdańska. Zapraszamy do naszej siedziby na ulicy Gdyńskiej (osiedle Żabianka 50m od deptaka).

Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi informatyczne: naprawa komputerów; drukarek; monitorów; laptopów, zasilaczy;

Ponadto także odzyskiwanie danych, ustawienie i konfiguracja dostępu do internetu, modernizacja systemu i oprogramowania.

Jako sklep oferujemy szereg towarów zarówno nowych jak i używanych. Wiele produktów udostępniamy także za pośrednictwem serwisu aukcyjnego ALLEGRO – „sprzedawca ALT-TAB-KK„. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Prowadzimy skup sprzętu za gotówkę (zestawy komputerowe, monitory, drukarki, laptopy i wszelkiego rodzaju części komputerowe, konsole PS3/XBOX 360/PS4/Xone/Nintendo).
W ofercie posiadamy oprogramowania biurowe, systemy operacyjne, gry i programy multimedialne. (Windows/Office/Norton/Kaspersky)

Z zakresem działalności można zapoznać się w zakładce „USŁUGI”. Nowe produkty objęte są pełna 24 miesięczną gwarancją.
Wszelkie pytania proszę kierować na GG: 849265 lub tel. (58) 346-13-13
Pracujemy od pon. do pt. w godzinach 10-17 (w wyjątkowych sytuacjach możliwa pomoc także w sobotę i niedzielę)
„Cennik” ma charakter zapoznawczy, dokładne koszta są dostosowane do problemu, dojazdu i mogą odbiegać od zaprezentowanych. Wszelkie informację, ewentualny czas naprawy jak i koszta ustalane są w dniu rozpoczęcia naprawy.

 

Standardowa naprawa mieści się w granicach 48 godzin.

„Prace wykonujemy także poza siedzibą firmy, możliwy dojazd do klienta na terenie Trójmiasta (Gdańsk Oliwa, Gdańsk Przymorze, Gdańsk Zaspa, Gdańsk Wrzeszcz)”
Odbiór uszkodzonego sprzętu jak i późniejsze dostarczenie po zakończeniu naprawy.

 

MASZ PYTANIE, CHCESZ POZNAĆ OFERTĘ, NAPISZ DO NAS KONTAKT